Avatar uživatele
SimonS

Psí škola, výcvik v Praze? Kam jste s pejskem chodili na výcvik? Jestli vůbec někam? Co a kde byste doporučili?

Ahoj všichni, je tu někdo z Prahy prosím, kdo má doma pejska?
Kam jste s pejskem chodili na výcvik? Jestli vůbec někam?
Co a kde byste doporučili?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3408 dny Sledovat Nahlásit



Otázka ještě nemá žádnou odpověď.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
DomcaJe

Ahoj Simone.
My jsme kousek od prahy a s pejskem jezdíme do psí školy, kde tréninky probíhají v Novém strašecí, ale i v Praze v Holešovicích.
Měli jsem velké problémy s naším Stafbulem, ale už je to o 95% lepší, už tam půjdem párkrát jen. Vycvičili ho perfektně.
Předtím stále kousal,neposlou­chal, utíkal, škrabal atd..
A ted je to opravdu neskutečný rozdíl, nevím jaké máte s pejskem problémy, ale určitě doporučuji s ním takto někam chodit.

před 3398 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SimonS

Ahoj Domco. Do psí školy? Jak se prosím jemnuje?
Taky bych do toho šel. A kolik ty výcviky stojí ?

před 3394 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
DomcaJe

škola se jmenuje 4dogs (www.4dogs.cz)
Za mě vřele doporučuji. Moc nám pomohli.
Každý vycvik stojí 3 stovky.
Když si tam zavoláš nebo zajedeš osobně, tak ti všechno vysvětli co a jak probíhá, nejdřív je ta první návštěva, kde si řeknete co a jak, proč atd. dále se domluvíte..

před 3391 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SimonS

Tak to moc děkuju! A u koho se mám hlásit?
tři stovky to by docela šlo, a na jak dlouho to je? několik měsíců? Nebo je to na nas?

před 3389 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
DomcaJe

My chodili k panu Zelenkovi 🙂
Jo jo cena za to, jak pomohou je super. No každý výcvik trvá jinak dlouho, záleží jaký je s pejskem problém a jak to půjde, někdo tam jezdí dlouho nědé krátko. My tam jezdili cca 5 měsíců.
Ale to byses domluvil už s ním, nazačátku mu řekneš co s pejskem je..a čas si už domluvíte, pravidelné návštěvy nevyžadují, to záleží jak vy máte čas.

před 3383 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek