Jojka

Psí blechy a aplikace „kapičkou“.

Co se stane s blechami po aplikaci „kapičkou“? Blechy chcípnou, nebo jen spadnou ze psa a budou dál živé?

Nejlepší odpověď
anonym

Nevim co se stane s blechou , je mi to celkem jedno.. , jen vam chci napsat , ze i ja jsem jednou psovi koupila ampulku a dala za krk. Blechy pak uz nemel. Mel je jen jednou ( je mu 12 let ) , ale musite vydesinfikovat i jeho pelisek. Vsechno vycistit a vysprejovat. Je na to specialni postrik. Jinak to nebude mit ucinek. -iv-

Další odpovědi
www

Pokud vím, kapička se dává proti klíšťatům a ta se pak nepřisají. Na blechy jsou různé přípravky, které je zabijí (třeba sprej).
Ale neznám vše 😁

mosoj

Blecha po kousnutí psa zahyne a spadne.
Další si ale na něj naskočí. Je to tak jak píše iv.
Působí to jak na klíšťata tak na blechy ( na všechno co saje).
Mám dojem že spíš než kapička se to nazývá pipeta.

Elile

Funguje to tak, že se tato „kapička“ dostane do krevního oběhu psa, psovi to neškodí, ale blechy hned jak nasají tu krev, zemřou a odpadnou + doporučuji to samé co -iv- :))

walerianecek

Jsou na předpis. Zajdi za vet a nech si je předepsat.

Kajolka

Ještě určitě doporučuju kouknout na tento web https://www.chra­nime-psy-proti-klistatum.cz/. Tady je hodně užitečné info.

Sabulak

Kolik ty tablety stojí?

Kukulinek

Příspěvek smazán administrátorem.