iwetax

Psi a „spojení“

Když neuhlídám fenu a pes na ní skočí, musí dojít ke „spojení“ ( myslím jak jsou zadlama u sebe a nemohou se odpojit) Nebo k němu dojít nemusí aby byli štěňata?
Ještě jedna otázka: u nás je pes a ten chce skákat nakaždou fenu i když nehárá, může k něčemu dojít a proč to dělá?
Doplňuji:
To mi ani neříkejte u tý druhý otázky! To by byl průšvih. Ten úchylnej pes to dělá u každý a naše se nehárala to vím určitě. Teď z toho nebudu spát.

Nejlepší odpověď
bartt13

Může k tomu dojít stěnata mohou být nám se to stalo taky a výte jak to skončilo naše fena mela 9 stěnat a druhá otázka:může protože to mohl jakoby odchytit

Další odpovědi
ReHu

Pokud se fena nehárá, tak asi štěňátka mit nebude. Pokuid ano, tak záleží, který den hárání to byl.
A pokud se týše obskakování, četla jsem, že si tak psi dokazují nadřazenost. Dělají to často i na jiná zvířata, nebo na lidi, třeba na nohu. Je dobře mu to zakázat, důrazně říst ne!