Jennie

Psát/nepsat klukovi po prvním rande první, když se sám pár dní zatím neozývá? (dal najevo, že by se chtěl ještě vidět)

Odpovědi
ivzez

Kdyby se opravdu chtěl ještě vidět, už by se ozval.
Nepsat!

seraphico

Určitě napsat. Tolik filmů, historek a knih už bylo o tom, jaká jsou nepsaná pravidla, kdy by se měl člověk po prvním rande ozvat a kdo by měl být ten první, aby nevypadal zoufale či netrpělivě. Ale naštěstí je to všechno blbost :) Pokud se ti rande líbilo, tak mu napiš, nebo zavolej. Představa, že on uvažuje stejně jako ty, by mohla vést k tomu, že na sebe budete čekat do soudného dne.

Doplnění k odpovědi Ivzez:
Kdyby se Jennie chtěla opravdu znovu setkat, tak už by se dávno ozvala. Nemá smysl si hrát ctižádost. Co mi víme, proč se kluk neozval. Nejlepší je to zjistit, ať holka ví na čem je.