emoil

Psaní ve wordu 2010 Č, Ž, Ř atd, po tečce nebo na začátku odstavce?

mam pismo arial. napr. :kdyz dam Caps Lock a ž tak mi to Ž nenapise ale napise mi to jen Z , zkousel ajsem Ž uz i zkopirovat a vlozit -nejd eto, a zkousela jsem to psat i pres háček kery je vedle „mazatka“ .. co mam delat??

Nejlepší odpověď
tomas.k

U některých písem se nad velkými písmeny na monitoru diakritika nezobrazí, ale když to dáte vytisknout, tak tam je…

Další odpovědi
ladaadal

Taky záleží na tom, jak máš velkou stránku. Když zmáčkneš Ctrl a rolovacím kolečkem si stránku přiblížíš, měl by se háček objevit.