jirka F

Psalo se, nebo alespoň zmínilo se někdy o vás ve vašich okresních/městských novinách?

Byl o vás někdy napsán článek který vás proslavil, potěšil atd. O mě se na ZŠ v 7.třídě psalo v měšťanských novinách jako o historicky prvním žákovi který se v dané škole mohl učit s pomocí notebooku.

UPOZORNĚNÍ: Nejde o stejnou otázku jako jsem psal zde: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/pisete-si-svoje-pameti-ze-zivota ta s touto otázkou nemá nic společného.

PS: zdroj obrázku: https://pixaba­y.com/cs/star­%C3%A9-noviny-noviny-350376/

Nejlepší odpověď
autacek

a) ano psalo se přímo o mě

Další odpovědi
Kepler

a) ano psalo se přímo o mě

Vlastně nepsalo, psal jsem ta já. Jako gympláckému študentíkovi mi v okresních novinách otiskli krátkou sci-fi povídku. Vůbec se neptali, jestli můžou 🙂

Drap

a) ano psalo se přímo o mě

..

Shoehardt

a) ano psalo se přímo o mě

V souvislosti s jistou soutěží, kterou jsem vyhrál, se o mě psalo v regionálních novinách.

A taky o mě vyšla stránka v jistém českém, specializujícím se časopise.