Pejevek

Psali jste jako děti různé povídky a příběhy?

Já osobně jsem psaní pohlehla asi v 8 letech. Napsala jsem pár pohádek. Pak jsem toho nechala. Ve 13 jsem se k tomu vrátila a napsala jsem detektivku. Jak jste na tom vy? A čtete si své výtvory rádi?

Odpovědi
Drap

Ani ne.Asi ve dvanácti jsem psal kovbojku, ta už dávno někam nedokončená zapadla. Na střední škole jsem tvořil časopis, ale žádné rozsáhlé dílo už nikdy.

Nuk nuk

No, asi bych nepoužila slovo „různé“. Napsala jsem jednu povídku, začala jsem s ní asi v 10 letech, pak jsem ji odložila a po několika dalších letech jsem ji dokončila. Ale nikdy jí nikdo nečetl, snad kromě jedné mé kamarádky, a vlastně ani nevím, kde je tomu mému „rukopisu“ konec.
Pak jsem párkrát zkoušela napsat i něco jiného, ale nikdy jsem to nedokončila. Nápady by možná byly, ale nemám dojem, že by mělo smysl to jen zkoušet. Stejně by to nikdo nevydal :D

Shoehardt

Ano, složil jsem pár rýmovaček, většinou založených na hraní si se slovíčky a někdy s vtipnou pointou. Např.:

Jeden složil uhlí
druhý složil hudbu
třetí složil ke tvým nohám
nevyřčenou sudbu:

"Nikdy neslož ruce v klín
skládej věci v šatníku!
skládej puzzle
skládej seno
nic nesmí být nesloženo!

Vezmi papír a slož z něho
třeba tisíc parníků!"

Tož tak, no 🙂

Arne1

Chtěl jsem psát scifi román. Ale zvládnul jsem jen první odstavec ☹

Kelt

Psal jsem pohádky a horory. Měl jsem na to sešit A4 a každý příběh jsem chtěl napsat na jednu stranu. Napsal jsem pohádku, vlastní výtvor, ale spolužák mi tvrdil, že jsem to opsal podle něčeho – přitom jsem dodržoval zásadu – tři bratři a pod. Později mi soused, který studoval jazyk český řekl, že to bylo celkem dobré.