nike

Psala jsem o milost prezidenta

dobry večer chtěla bych se zeptat na dotazy takove na jakem zakladě pan prezident dava milosti ja jsem měla duvody muj manžel je těžce nemocny a milost mu zamitnul psala jsem aji o milost nepodminěnou a taky zamitnuto.nechapu jeho rozhodnuti podle mě dava milosti těm co zabijiji prosim chci se zeptat jde ještě někde jinde napsat o obnoveni soudu přemyšlela jsem o panu advokatuvi Skolovi je vyborny

Odpovědi
fortin

Zkuste se řídit podle lidové písni ve které se zpívá o milosti císaře nad nutným vojenským nástupem snoubence. V písni se zpívá:

[V tej Milotskej bažantnici kukačky kukajů.]
[Tých Milotských švarných chlapců
na vojnu chytajů.]
[Chytajů jich pri měsíčku
chytli mě milého.]
[A já půjdu za ňho prosit
císara samého.]
[Císaríčku milý pane,
propusť mě milého.]
[Jak ty mě ho nepropustíš
půjdu já za něho.]

HOMER

prezident dává milost podle vlastního uvážení a myslím,že by takové právo mít neměl vůbec.Představte si že by vám někdo např. zabil někoho z rodiny a dostal by milost..Já osobně bych potom šel zabít jeho.Advokáta Sokola bohužel neznám,ale tohle je opravdu věc,kterou byste měla řešit s nějakým právníkem…A co se týče lidových písní..ale co,domyslete si sami.