aramah

Psala jsem adminům a jako vždy email nebyl doručen.

Jedná se stále o to jedinné,už fakt mi to nebaví.
Je to stále dokola, každý den si psát o heslo,příjdu si jak idiot..
Dr.Axl mi poradil ale když neznám to úplně první heslo,je mi to prd platné..
Ne už se na nic neptám ale příjde mi slušné se rozloučit.
Bylo mi tu opravdu hezky.
Dnes jsem tu dva roky,dosáhla jsem zlaté mety a za to vám děkuji.
Nebudu psát nashledanou,jen, ahoj přátelé…:D

Nejlepší odpověď
anonym

Aramah, apríl byl včera.
Tohle nemůžeš myslet vážně. Jsi zlatá, to znamená, že ve Tvém případě by byl odchod nesmyslný a těžce pochopitelný pro celou zdejší komunitu. Rozmysli si vše pořádně, než se rozhodneš takový krok udělat.
Určitě se najde hodně lidí, kterým bys tu chyběla. Mně taky a moc.

Další odpovědi
hanulka11

Tak to je opravdu smutné , jak to, že nereagují- přeci je slušnost odpovědět , že by se někam ta slušnost vytratila…nechci tě lámat…ale je škoda, že chceš odejít

dudu

Paní aramah, o co Vám s prominutím kráčí? Chcete snad abychom vás litovali a foukali na pomyslné bebinko? Přestaňte fňukat, zadupejte na adminy a stejně jako dosud, pokračujte s námi se vztyčenou hlavou dál!

anonym

Admini nemají čas, mažou mi příspěvky.