Mirrdos

Psa vše bolí a knučí při dotyku a pohybu. Nevíte čím by to mohlo být? Veterinar nasadil anitbiotika a uvidí se.

Odpovědi
setapouch

Myslet si, ze neznamy anonymni uzivatel Internetu dokaze diagnostikovat lip, nez veterinar, ktery psa videl… Ou nou :D

anonym

Kámošův pesan byl také citlivý na podněty asi tak 1 měsís před jeho smrtí (zdechl na přirozené stáří).

hanayka

Je hodně podstatně jak je pes starý.my měli fenu která mela 10 let a minuly rok na jaře mela velké bolesti při doteku a téměř nechodila ..podstoupila operaci a zjistilo se ze to byl zánět dělohy.na podzim ale stejně umřela.jestli jste byli u veterináře a dal vám jenom antibiotika asi to nebude nic vazneho a jak si tady zmínil ze se uvidí přijde mi to celkem k smíchu veterinář by mel vědět co to je ;) bud navstiv jiného veterináře nebo spolehej ze to není nic az tak vážného.

Mirrdos

To né, ale chci vědět, jestli se s tím někdo někdy nesetkal, i doktoři dělají chyby a dřív než na to příjde, zvlášt u zvířat, někdo by mohl poradit. Zase nějakej chytráka jako ty, radši jdi do prdele :)

setapouch

Já můžu jít kamkoli. Ale kdybys ty dokázal používat to, co máš mezi ušima, dojdeš místo na Odpovědi.cz k jinému veterináři.

Mirrdos

Hele,nejradši mám takový chytráky, mohl bych udělat tisíc věcí, ale zajímalo mě jen, jestli někdo něco podobných zažil a na co se připravit.

setapouch

V tom případě jsi tuplovaně hloupý. Chceš radu a přitom ani nejsi schopný popsat příznaky. Při dotyku? To je popis za všechny prachy.