Miroslavst

Prý spálit kcal :D Kolik vážíte?

Prý zhubnout. Pokud já bych zhubnul tak už bych tu nebyl :D
Kolik vážíte vy?
Doplňuji:
Těch odpovědí mohlo být víc, ale přesto děkuji.
Nabubindes: radši se mi vyhýbej. Bojim, bojim.

Nejlepší odpověď
kropitko

já problémy se svojí váhou nemám,no a pokud má někdo jiný problémy s mojí váhou,tak je to jen a jen jeho problém.....

Další odpovědi
anonym

naštěstí nemusím držet diety jsem štíhlá tak ani zhubnout ani nepřibrat

vecernice

Někdo říká,že vážím málo,ale mě se zdá,že dost.Na co sebou tahat zbytečný kila.

ten který je

Také nemusím držet diety.

quentos

kolem osmašedesáti, někdy víc, někdy míň … nijak zvlášť to neřeším. Taky mi to přijde akorát

nabubindes

98kg, 185cm, přes prsa 138cm, pas 92cm, je to moc? ženuška říká že jsem jako almara, ale říká to víc jak 25let… závidí ona má 48kg v lyžákách a klíčema od baráku

Martina S.

174cm a 57kg. To je akorát, ne?

aramah

S tou váhou je to tak že kolísá 55kg ale taky klidně60kg momentálně jsem spokojená.

kajka9

já vážím akorát !ještě před rokem jsem byla obézní a teď jsem krásně štíhlá.kamarádi říkají že jsem hubená až moc ale já si to nemyslím