Deli

Prý se za deště dobře spí. Proč?

Nejlepší odpověď
Terryle

Je vlhčí a svěžejší vzduch, líp se dýchá… a kapání a šumění deště uklidňuje, takže se i líp usíná. Aspoň teda mně…

Další odpovědi
anonym

Jak tak koukám,tak u vás dvou vůbec neprší,když ještě nespíte.Ale pravda je,že se při dešti lépe spí.Vzduch se vyčistí a kapky na plechovém parapetě dělaji své a proto potvrzuji,že se lépe spi.

mosoj

Za deště se lépe spí. To je svatá pravda.
Nesmí to být ale takové deště jaké jsou dnes.
To strachy oko ani nezamhouříte.

Jinak jsem si vzpoměl na svoje mládí. Domek na vesnici, pokoj do zahrady u okna strom. Ticho a jenom šustění deště v listech stromu. Tak jak to popisuje Terryle. I jako malému klukovi se mně to líbilo.

johana 56

Za deště se opravdu spí dobře.Nejleépe ve stan.