luci p.

Prý se da pres nejaky program odstranit historie z internetu ne jenom v nastaveni mate nekdo zkusenost nebo tak?

Vymazani uplne historie na internetu

Odpovědi
anonym

Myslíš vymazání historie z prohlížeče??? – z netu asi ne…
😉
Jaký používáš prohlížeč? – u každého jinak.
A nebo si stáhni a nainstaluj Ccleaner ( https://www.pi­riform.com/ccle­aner/download/stan­dard ), nech jej z ´základním´ nastavení a spusť čištění – vymaže ji ze všech nainstalovaných (běžných).

anonym

Nevím jaký máš prohlížeč,zkus ozubené kolečko na ploše a pak vymyzat historii,

Beer4Real

Ona určitě myslí úplné vymazání všech dat které prošly přes její IP adresu za dobu používání internetu, něco jako měli Muži v černém to blikátko na vymazání paměti člověka :D

No prostě to nejde :) čau