Miroslavst

Prý po máku se blbne?

Jenže ty makovaný rohlíky jsou nejlepší.
Taky máte raději ty makovaný než jen ty posypané solí nebo kmínem? To už vůbec nemluvím o těch holých.

Nejlepší odpověď
rynek878

Tak jestli je to pravda,tak si ho zde někteří dopřávají plnými hrstmi.

Další odpovědi
BEAES

To jsem tu nedávno řešila a opravdu se blbne, můžeš si to vyhledat.

hanulka11

Mák je opium , ale myslím,že bys těch rohlíků musel sníst vagon ,abys zblbnul

verka

Zkus makovou panenku!

aramah

A sakra, já to svádím na stáří a oni to jsou rohlíky s mákem…

Fun1k

Mák obsahuje opium, například když si dáte asi 10 pomakovaných pečiv, můžete být pozitivní na testy drog. Ale aby to mělo nějaký vliv na chování, to by asi někdo musel sníst opravdu hodně makových rohlíčků. BTW nejraději mám holé, třeba k řízkům.

BIGFOOT

Pomoc,já sem to nevěděl a teď už vím proč sem tak blbej.ha,ha,:-)BIGFOOT

benaja

Rohliček makový,máslíč­ko,džemíček a kakao,mňam!Nedělní rána,takový rituál naší rodiny,cždycky jich sním nejvíc,no ,teď už se nedivím,když mi manželka říká,že mám blbý nápady..Ostatní posypky mám taky rád,ale fakt je ten,že makový vedou!

Mili @

Makový závin, makové koláče… i ty rohlíky sypané mákem nemají chybu… No a co, tak budeme blbí, no!