Tom20

Prý Němci za 2.světový války bojovali i v Číně..Je to pravda?

NE V TIBETU NEBO NEPÁLU,PRÝ PŘÍMO V ČÍNĚ!!!

Nejlepší odpověď
led

Priamo nie. Ale boli spojenci Japonska, tak zástupcovia nemeckých vojenských zložiek tam boli s nimi. Hlavne v Mandžusku na nástupnom bode proti SSSR.
PS.
asi ako naši vojaci a naše zbrane v Korei a Vietname. Nikdy sa o tom oficiálne nesmelo hovoriť.