jmachan

pry kachny v lese jako jedine ozvenu neudelaji.proc?

Nejlepší odpověď
anonym

Odpověď již byla uvedena, viz odkaz:
(To, že nenapravitelní opakují své chybné odpovědi, už stejně nikdo nebere vážně).
Doplňuji:
ad Sůwa v diskuzi, pokus se o trochu logiky:

  1. Odpovědi byly už jednou v odkazu, to je jako chceš všechny znovu a opakovaně kopírovat?
  2. Zlatí jsou za vodou, protože další meta už neexistuje (o body už dávno nejde, to se pinoží jen ti na nižších levelech, až dosáhneš sama zlata, ono tě to také přejde).
  3. Palce také mohou být podporou v odmítání nešvarů či souhlasem s formulací.
  4. Když jsi tak spravedlivá, pročpak se netrefuješ do evidentně nesprávné odpovědí, zase podjatost a tolerance k chybám a přestupkům?
  5. Při zadávání otázky dnes už automaticky a viditelně naskakují podobné, již položené otázky. Takže pochvala tazatele, že je slepý, ignorant nebo tupec, mi připadá značně pokleslá.
  6. Tvá zaslepenost body ti zcela vzala soudnost, že jde o princip.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-kachni-kvakani-nezpusobuje-ozvenu

Další odpovědi
arygnoc

to je „kachna.“

z fyzikálneho hľadiska je to blbosť, niekto si z vás vystrelil.

Drap

Nejenom v lese ale i nikde jinde. Zatím se to nepodařilo nikomu zjistit proč to je

Sůwa

Zajímavý způsob, jak získat body, aniž by člověk odpověděl. Stačí jednoduše pohledat v liště a dát odkaz místo odpovědi. On to vždycky někdo „ohodnotí“ 🙂

anonym

V tomto musím dať Dr.Axlovi za pravdu, naháňanie bodov pomocou opisovania, klasické školské opisovanie, znižuje úroveň stránky ako keď žiačik chce získať 1 a dostať sa medzi najlepších žiakov školy, aj keď nič nevie…
nie, touto cestou nechoďme, je pohodlná ale zradná.
Ale keď získavanie bodíkov teší…radšej ich získať svojimi znalosťami

anonym

ad Sůwa, pokus se o trochu logiky:

  1. Odpovědi byly už jednou v odkazu, to je jako chceš opakovaně kopírovat?
  2. Zlatí jsou za vodou, protože další meta už neexistuje.
  3. Palce také mohou být podporou v odmítání nešvarů či souhlasem s formulací.
  4. Když jsi tak spravedlivá, pročpak se netrefuješ do evidentně nesprávné odpovědí, zase podjatost a tolerance k chybám a přestupkům?
  5. Při zadávání otázky dnes už automaticky a viditelně naskakují podobné, již položené otázky. Takže pochvala tazatele, že je slepý, ignorant nebo tupec, mi připadá značně pokleslé.
  6. Tvá zaslepenost body ti zcela vzala soudnost, že jde o princip.

anonym

Doktore, myslím, že to bolo zbytočné dávať ako doplnok, stačilo odkázať na diskusiu.

anonym

ad led, na jedné straně díky za podporu, ale k dopnění přímo v odpovědi byly hned 3 důvody – vysvětlím:

  1. Původně jsem dal jen reakci v diskuzi, ovšem nováčci (a jim podobní) ještě diskuzi teprve objevují, či dokonce o ní nemají tušení, proto ještě zvýraznění coby prevence a osvěta pro méně chápavé a natvrdlé.
  2. Sůwa je trochu těkavý fenomén, jež začal napadat jinou uživatelku a obě mi vnitřní poštou obhajovaly svá stanoviska, kdy jsem jim měl dělat jakéhosi arbitra. Tím, že jsem se postavil na stranu objektivity a férovosti, stal jsem se terčem zjevné podjatosti i já sám a dokonce několik dalších nezúčastněných a nevinných.
  3. Dotyčná odešla už z podobného webu, kde si naordinovala přesvědčení, že chyba je v těch druhých. Protože (ač jinak vzdělaná, s technickou praxí a holdující pondělním dýchánkům scrabble) po svém ovdovění ztratila zdravou korekci svého partnera, opět se jí úsudek zvrhává v jednostranný pohled a příliš černobílé vidění i na dalším webu.

Čili již nastalo stadium, kdy je nutno připustit, že ne celý svět se spikl, ale že chybička je nejspíš v samotné aktérce.
Navíc se krátce po svém patetickém antré, pokoušela stát se mluvčím opakovaně atakujícím admini, aniž by postřehla, že tu jisté relace krystalizovaly už dávno před tím, než sem vstoupila, aby nám ukázala „jak to má správně chodit“.
Zároveň ve svém svatém zapálení úplně přehlédla, že vývojář stránek se tu pohybuje už 3 roky pod nickem, jehož identitu zná už dost zasvěcených (přes komunikaci mimo rámec stránek).

anonym

Zaujímavý je posledný odsek o vývojárovi, v náznakoch to tu preblesklo, no viac som nevedela, ale to bude asi tým, že som sa nezaujímala o psychiku užívateľov, ale o otázky a odpovede. :)
Ale nečuduj sa niekedy reakciám užívateľov, keď okrem riadnych užívateľov s rôznymi vyznamenaniami a titulmi je tu ešte kasta „zasvěcených“

anonym

Ty sama jej máš celo dobu před očima, stačí na těchto stránkách zmáčknout pravé tlačítko myši a kliknout na „zobrazit zdrojový kód“.
Na 4. řádce je týž autor jako na SK a UA, včetně svého nicku, vlastního webu (kde se pyšní vývojem Odpovědí a současně svým privátním mailem).
Podobné parametry jsou zcela veřejně dostupné, stačí vědět kam nahlédnout (což bych zrovna u tebe předpokládal), takže „zasvěcení“ není žádná kasta, jen eufemismus pro uživatelsky znalé základů IT, viz screen:
meta name=„author“ content=„ASPA, a.s. Ondrej LUKAS http://www.odik.cz/“ />
<title>Můj profil | Odpovědi.cz</title>
(Když se bolak pídí, proč mu někdo mazá pitomé otázky, měl by obrátit na inkriminovaný kontakt).
http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/65
(datum registrace 7/2009)
(Při jeho poslední odpovědi mu dala služba na terminálu i protekční nominaci – o střetu zájmů nemluvě, viz odkaz:)
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kolik-by-to-tak-mohlo-stat

anonym

Ďakujem za vysvetlenie. Myslím, že teraz viac ľudí bude klikať pravým tlačítkom myši.

anonym

Not at all, rád poradím, proto tu jsme, obzvláště tobě, jež se setrvale chováš nezištně a slušně.
Pro ty ostatní by úplně stačilo, kdyby si tam aspoň jedinkrát klikli ti, co trpí slovním průjmem a chrlí tucet otázek denně bez ohledu na úroveň.
Asi jim bude třeba dát tento odkaz, až zase začnou vyřvávat, že jim někdo smáznul jejich výsostnou kravinu.