HarpPlayer

Prý je teď vidět v pražském divadle ABC i jakési PĚTIHODINOVÉ představení – nevíte o tom něco?

Díky.

Nejlepší odpověď
marci1

Slavná hra amerického dramatika Tonyho Kushnera Andělé v Americe, inspirovaná New Yorkem osmdesátých let minulého století a jeho gay komunitou, nemocí AIDS či politikou tehdejšího prezidenta Ronalda Reagana, byla konečně uvedena na české scéně. Trvá téměř 5 hodin. 🙂
https://magazin­.aktualne.cz/kul­tura/divadlo/kushner-andele-v-americe-divadlo-abc-docekal-recenze/r~d6c40d0­4288b11e98854ac1f6b220e­e8/