Miroslavst

Prý je dnes šťastný den, všimli jste si 10.10.10?

Doplňuji:
Tak teda nevím, sportku jsem si podal a ani jedno číslo.
Jak vy?

Nejlepší odpověď
anonym

jo? tak to mě dnes přestanou bolet plotýnky a půjdu si podat sportku

Další odpovědi
annas

Neuvědomila jsem si to. Kéž by byl!

standa

jj, ale 20.října to bude taky zajímavý:

20–10–20–10 🙂

BEAES

Také jsem si nevšimla, datum je to pěkné. Vyhrávat se má 11.11., tak si vsaďte v 11hodin, ale bez záruky :o)

bigbít

To klidně může být pro ostatní, ale mně už včerejšek zajistil, že dnešní den nebude můj šťastný…bohužel

anonym

Proboha, tak to už týden jezdím na černo. Toto letí.

myšpulín

Pro mě to byla neděle jako každá jiná 🙂
Vysloveně šťastný den to nebyl, ale nic špatného se taky neudálo, takže vlastně dobré 🙂