Avatar uživatele
anonym

První zoubky

Tak mě tak napadlo,že by to mohl někdo vědět. Dceři 14 měsíců narostly zoubky,čtyři a čtyři dole,to je normální,ale teď už několik měsíců čekám na trojky a ony nikde. No a pořád jí do tý pusiny koukám,tak najednou vidím,že má stoličky,nevím asi čtyřky,nebo pětky,já nevím. Děti už jsou velké,už si to nepamatuji,jak to bylo u nich. k zubařce je objednaná až za 10 dní. Je to normální???

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, rynek878 před 5109 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
panenka

Růst zubů je u každého miminka individualní ,některému se objevují zoubky v 6 měsících jinému dítěti zase o něco později,Osobně si myslím že se ničeho kropítko obávat nemusíte že je to normalní.Zde vám posílám jak by měli zoubky dětem růst ale jak zde píši u každého je to jiné.

Jako první se vyklubou střední řezáky (jedničky) v dolní čelisti, poté postranní řezáky (dvojky), stoličky (čtyřky), špičáky (trojky) a nakonec druhé stoličky (pětky).

Vnitřní řezáky (6. – 12. měsíc)
Vnější řezáky (8. – 14. měsíc)
První stoličky (12. – 18. měsíc)
Špičáky (17. – 22. měsíc)
Druhé stoličky (24. – 30. měsíc)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Marky71

Já si myslím, že můžeš být naprosto v klidu, je to normální. Mým dětem první zuby narostly ve čtyřech měsících a pak se to tak různě objevovalo v pusině na různých místech. A právě trojky jsou takové, že stoličky za nimi jsou obvykle rychlejší.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lucimia

Nemějte obavy, je to naprosto normální.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek