dobaledova

První rande- za 2 dny se odmlčel.. Je to ztracené?

Ahoj. Minulou sobotu večer jsem potkala na bowlingu jednoho kluka.. Seděl tam u stolu s více lidmi. Byla tam s nimi i jedna má bývalá spolužačka ze zš. Nicméně jsme seděli dál od nich a zády.. S tím klukem jsme se přímo střetli až u baru, kdy jsme na sebe dlouho koukali. Druhý den ( v neděli) jsem si ho přidala do přátel na fcb. Za chvíli si mě přidal a říkal, že jsem mu nějaká povědomá, jestli jsem nebyla na bowlingu.. Psali jsme si cel večer o všem možném.. Byl hrozně rád, že jsem dala takhle vědět. Říkal, že jsem mohla přijít na tom bowlingu za tou spolužačkou a mohli jsme pokecat už tam. Chtěl se strašně sejít co nejdříve. Dokonce přemýšlel o tom, že by přišel ráno na pomlázku. Nakonec jsme se sešli asi v půl páté odpoledne po pomlázce. Byli jsme venku 5 hodin. Komunikace nijak nevázla. Jen občas se našly chvilky, ale to není nijak neobvyklé. Hodinu jsme se dokázali bavit o jedné věci atd.. Jen mi trochu připadalo, že vypadám jak nějaká, která si běžně někoho vyhlédne o víkendu a pak se ho snaží sbalit. Přitom jsem 3 roky nerandila.. Často nikam ani nechodím. Pomineme občas nějaký nezávazný sex.. Nepřišel mi do cesty nikdo, s kým bych chtěla být a bylo mi lépe samotné. Když jsme se pak asi hodinu loučili, tak vyzvídal, jak dlouho jsem sama, proč už spolu nejsme. Tak jsem se ho na to také zeptala, když se ptal on. Ke konci jsem mu dala pusu na rty. Pak na mě pořád dlouze koukal, byla jsem z toho nervozní.. jiskřilo to tak, jako kdyby jsme se měli líbat, ale byl odtažitý. Říkal, že není prý typ, co by šel s holkou hned do postele.. Slíbil, že mi dá druhý den vědět, jestli bude přes týden ve městě nebo bude pracovně pryč.. Ještě večer hned psal.. popřál mi dobrou noc a sladký sny. Jak slíbil, tak se ozval v úterý.. Že bude bud do pátku nebo soboty pracovat v Brně.. psali jsme si do večera.. ve středu jsem mu napsala já.. opět konverzace nevázla.. zajímal se jak se mam, jestli v práci vše v pohodě.. od té doby ticho po pěšině.. kdyby chtěl, tak by napsal.. já se mu ve středu ozvala, ale pak jsem ho nechtěla zdržovat od práce.. na facebooku normálně online, má tam různé nové akce, kterých se chce zúčastnit. s kamarády má čas chodit po hospodách.. Mám se na to úplně vykašlat nebo se mu ozvat? Nepotřebuji se ztrapňovat. Moc tomu nerozumím. Jestli mu někdo o mně něco napovídal, myslí si, že by to nefungovalo nebo co jsem udělala špatně. Je už také delší dobu sám. Byla jsem moc hrr? Bavili jsme se dost otevřeně o obou. Možná vycítil, že už se mi blíží biologické hodiny a on je o něco mladší.. Je hodně společenský typ, má hodně přátel. Kdežto já mám spíše jen hodně známých a pár kamarádek. Přesto mě to strašně moc mrzí a jsem z toho smutná. Díky moc za radu.

Odpovědi
anonym

Dej tomu trochu čas a volný samospád, tyhle věci nerozhodneš za pár dní. Samozřejmě se te nerozhodnost nesmí vléct dlouhé měsíce ale k tomu máš zřejmě ještě daleko. Dej tomu čas a netlač moc na pilu. Nemusí se každý den dít nějaký zásadní pokrok ve vztahu 🙂

ivzez

Možná se dozvěděl
o „nějakém tom nezávazném sexu“ …

pizlicka

3ROKY NEMÁM ZNÁMOST-OBČAS NÁHODNÝ SEX.co to sakra je?? POLÍBILA JSEM JEJ NA RTY-co to sakra je???NAPSALA JSEM MU,OPĚT NORMÁLNĚ ODPOVĚDĚL,A PSALI JSME CELÝ VEČER-co to sakra je??Slečno,vyj­menuji Vám věci,které muže odrazují-PŘIDÁNÍ NA FB JAKO PRVNÍ,PUSA INICIATIVNĚ OD VÁS,PSANÍ DOTYČNÉMU JAKO PRVNÍ.proč mlčí?jste moc hr,nechte to na něm,vše nechte na něm!působíte nadrženě.moc se omlouvám za ten výraz.

autacek

Normálně se mu ozvi a pozvi ho na další setkání. A odpověď budeš znát hned.

dubraro

Běžná taktika. Nalákat, vzbudit zájem a pak se jakoby odtáhnout. Tím zvýší tvůj zájem o sebe. Jinak řečeno, tím dříve a snadněji s ním skočíš do postele. Ztracené to ani zdaleka být nemusí.