kocickaaa

První pomoc při opilosti?

Nejlepší odpověď
anonym

Pár facek!

Další odpovědi
jennysh

Stabilizovaná poloha: ležícímu pacientovi položte ruku do svícnu. Přiklekněte k němu, uchopte protější ruku a nohu pokrčenou v koleni a překulte pacienta směrem na sebe. Pacient tedy leží na boku. Vrchní rukou mu podložte hlavu a hlavu zakloňte. Pokud by pacient začal zvracet, díky podložené a zakloněné hlavě nedojde k udušení. Zůstaňte s postiženým a kontrolujte stav dýchání. Při jakékoliv změně, zhoršení dýchání nebo pokud je člověk cyanotický (modrý) nebo chrčí, polože jej na záda a zahajte resuscitaci.

quentos

uložit do postele

Fidel

Necht se ho vyzvracet, pokud chce. Nechat ho vypít množství čisté vody a dát spát – položit na bok a nějak zajistit (to aby se příp. neudusil zvratky).

FOG

Pocit zvraceni napomuze asi vyvolat tepla silne osolena voda.