První občánek roku 2011

Sice jsem to ještě nenašel,ale vsadím boty,že to bude menšinové dítě!

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Já bych řekl, že nebude. Na 100%!!!!
Zrušili porodné, tak jich bude méně. Oni rodili před koncem roku.

Další odpovědi
hanulka11

V Libereckém kraji se letos první dítě nového roku narodilo v Liberci. Malý Matyáš přišel na svět pouhých 43 sekund po půlnoci, a je tak zřejmě prvním dítětem narozeným na Nový rok v Česku. Chlapeček měří 49 centimetrů a váží 2720 gramů. Jeho matka je z Hrádku nad Nisou,

Zdroj: http://www.ces­kenoviny.cz/zpra­vy/prvni-dite-v-libereckem-kraji-se-narodilo-uz-43-sekund-po-pulnoci/576245

aramah

No myslím že pro menšinu už také není aktuální rodit, vždyť kdo by se namáhal zadarmo!Nebo jich se to netýká?

anonym

at je jakékoliv národnosti,hlavně at je zdravé,děti se rodí nevinné,to my dospělí z nic h děláme to co pak jsou