JennyNicole

první kluk a kluci všeobecně

ahojky..je mi 16 a ještě nikdy jsem neměla žádnýho kluka..teda pár mi psalo na fb,ale samý debilové..:/ přitom skoro každej říká,že jsem hezká a zábavná holka..mám spolužačku,která je vzhledově i výškově skoro jako já,rozumíme si,ale ona prostě kluky střídá a pořád jí nějakej píše,jestli chce s ním jít ven atd..je nějakej problém ve mě? nebo já to prostě nechápu..:( díky za vaše názory

Odpovědi
venkovan

Vůbec nikam nepospíchej. Znám děvčata, která kluka neměly ještě po maturitě a moc se s tím netrápí. Prostě ví, že ten pravý ještě nepřišel a na puběrťáky nemají náladu. Prostě a jednoduše – není v tobě žádný problém, jen ještě nepřišel ten pravý čas.
To, že kamarádka střídá kluky taky nic moc. Řekl bych, že to je základ k povrchním vztahům který ji může provázet i celý život. I když v 16 letech se teprve člověk hledá.
Takže pokud jsi normální holka, tak chybu u sebe doslova nehledej. Může se stát, že se nakonec tím hledáním své chyby dostaneš do takové situace, že skočíš na lep někomu kdo si tě ani nezaslouží.
Takže se netrap – uvidíš, že okolo jsou kluci kteří by s tebou třeba rádi zašli na zmrzku, do kina, jen jsou třeba trochu víc nesmělí.

david22

Říkala si, že ti píší samí debilové. Otázka je, jestli ty nejseš ten debil 🙂

huxa

VZTAH POUZE S LIDMI, KTERÉ JSI POTKALA V REALU. to je moje heslo a je to to nejlepší heslo, které můžeš mít. (mám ale ještě lepší ;) )

Naopak, mě osobně strašně rajcujou tyto „nedotknuté“, „nepoužité“, „neojeté“, „nepoškozené“, prostě ne… holky :) až potkáš nějakého, který ti bude stát za to, poté zapůsobí hormony, nespěchej ;)