HZK

Ženy (ve věku 20–30 let), čím vás musí zaujmout inzerát muže, abyste mu napsala nebo odepsala?

(Průzkum pro Ženy 20–30let) Čím vás musí zaujmout inzerát muže, aby jste mu napsala?

Hledáte takhle chlapa na seznámení, online, víte že chcete vztah (flirt). Čím vás muž v inzerátu musí zaujmout, abyste mu alespoň napsala nebo odepsala?

Nejlepší odpověď
ivzez

Jsem sice starší, ale i v uvedeném věku jsem to měla stejné.
Neodpověděla bych na inzerát s chybami, na inzerát, kterým
muž čtenářkám tyká, nebo na inzerát, z něhož vyznívají vlastnosti,
které by mi vadily (např. namyšlenost).

PS:
S tou češtinou něco udělejte, řadu žen chyby odrazují.

Další odpovědi
Drap

Musí vlastnit třeba ostrůvek v Karibiku, nebo nějakou obdobnou atrakci. Jinak ani inzerát neposílej.

Kryšpín

HZK nejsem žena, ale zlatokopky vědí nejlépe kam se přitlačit a když to později začne habrovat tak začnou ždímat.