PRUVAN V TĚHOTENSTVI

DOBRÝ DEN JSEM TĚHOTNA 15 TIDNU A CHITLA JSEM PRUVN BOLI MĚ PULKA OBLIČEJE UCHO,ZUBY,OKO­.PROSIM VÁS O RADU.DĚKUJI

Odpovědi
Džanička

Toto nemusí být zrovna průvan,něco podobného jsem měla letos v létě a zjistili mi že mi roste zub moudrosti,ještě k tomu mě bolelo jakoby v krku,ale neříkám že to nemůže být zrovna jiná příčina.

Nuk nuk

Tyhle příznaky skutečně nevypadají na ovanutí průvanem. Nicméně, pokud se skutečně stalo jak říkáte, nemohu Vám asi poradit nic lepšího, než být v teple, dát si třeba tkzv. horkou limonádu (med, s vymačkanou půlkou citronu – pokud možno i s dužinou a to zalité hrokou vodou) a do budoucna si dávat na průvan lepší pozor a lépe se oblékat. To neplatí jen v těhotenství.

anetadela1

Jediný lék který je povolený bez vědomí lékaře je paralen – na bolest pomůže. Ale taky bych řekla, že to není od průvanu.