quentos

Průpisník nepropisuje – zmetek, nebo dělám něco blbě?

Předtím jsem používal propisovací blok, fungoval bezvadně. Měl jsem dojem, že „průpisník“ je totéž, jenže to vypadá, že průpisy vůbec nevytváří – neobjevil se vůbec na žádné stránce. Jedná se o zmetek, nebo dělám něco blbě? Dík

Nejlepší odpověď
Sůwa

Mám před sebou sešit s názvem PRŮPISNÍK, ale ten byl určen k propisování pomocí kopíráku. Pokud máš něco podobného, tak sám propisovat nebude.

Další odpovědi
hanulka11

Sůva má pravdu

průpisníky se používají v hospodářském a všeobecném styku k ručnímu zaznamenávání různých údajů s možností průpisu při současném zachování kopií, jsou vyráběny ze 40 g průpisového papíru k průpisu je nutné použít uhlový papír