hubickova

Průměrná spotřeba vody

Kolik by měla asi spotřebovat ročně/nebo měsíčně,pak se to spočítá/ tříčlená rodina?Nemáme bazén,nezalíváme zahradu,nemáme domácí zvířata,ani nějakou přemítu kytek na zalévání.Nějak se mi ta naše spotřeba nepozdává.Jsme dva dospělí a desetileté dítě.

Nejlepší odpověď
Drap

Jsme dva dospělí, vodou poměrně šetříme a máme za měsíc spotřebu cca 4 – 5 m3

Další odpovědi
mosoj

Choďte na suchý záchod, perte na valše ve vaně a budete překvapeni jak vám spotřeba vody klesne.

anonym

A když se koupete, tak nejdřív děti, potom máma a pak táta. Pak tou vodou vytřete podlahu a můžete i spláchnout wc, to potom spotřeba razantně klesne.
Máte-li auto, můžete omýt i to, ušetříte za myčku. Těch málo kytek co máte rovněž můžete zalít tou vodou.
Má to jen jeden háček, musíte pohlídat děti, aby nečůrali do vody :D

terry

Spotřebu vody moc nesleduji ale přikládám zajímavý článek o spotřebě vody.

http://www.ce­nyenergie.cz/vo­da/clanky-2/spotreba-vody-v-domacnosti-tipy-jak-setrit.aspx