Průjmy při užívání Prednisonu

od doby co užívám prednison, mám stále řidčí stolici , je možné, aby to bylo způsobenoi prednisonem

Nejlepší odpověď
mosoj

Obojí je svinstvo a má to mnoho vedlejších účinků. Bohužel někdy není jiná možnost. Také ho beru. Beru ale Medrol a divím se , že vám doktor ještě předepsal Prednison.
Medrol má o něco méně vedlejších účinků a je účinnější, takže se může brát menší dávka.
Zkuste se zeptat lékaře.

Další odpovědi
dědapetr

přečtěte si příbalový letáček:

Zdroj: http://www.zen­tiva.cz/defau­lt.aspx/cz/pro­ductwide?Kod=02963­&DetailType=de­tail&Type=10