Reckini

Pruh na monitoru notebooku (vada)

Dnes od rána se mi najednou objevil pruh přes obrazovku. Nikde jsem nic podobného nenašel a nikdy se mi to nestalo. Je to hodně tenký pruh (šíře tak 1 pixel) ale je to po celé šíři LCD. Je to přerušovaná čára a pořád běží směrem dolů. Zkusil jsem připojit notebook na externí monitor a tam to jde dobře, takže bych to neviděl na chybu grafické karty ale spíše vadu LCD.
Nějaké rady? Notebook je starý bez záruky.

Nejlepší odpověď
beer

Zkus se zeptat na některém speciálním fóru, nepř. zde:

Zdroj: http://notebooky-forum.notebook­.cz/viewtopic­.php?t=32879&sid=b9e3bd1­b153d006faf9a56e9a63533f4

Další odpovědi
DejfCold

Já bych si dovolil tipnout že jde o pás mrtvých pixelů. Oprava buď si nechat v servisu vyměnit LCD panel, ale levnější je asi koupit si nový ntb.