slad08

prsím poradíte jak extrahovat hry v pogramu WINrar

mám stáhnutou hru Far cry 2 a ta má celkem 6 částí a nevím jak je pospojovat, aby šla zpustit

Nejlepší odpověď
anonym

pokud máte sérii stejnojmenných souborů které se liší pouze extenzí (první má extenzi rar druhý r02 nebo 002, 003, 004 atd…) pak prostě jen klepněte pravým nad prvním ze souborů (rar, zip, 7z) těch dalších očíslovaných si nevšímejte pouze je ponechte ve stejném adresáři, a rozbalte první soubor. Program pri rozbalovani zcela automaticky pouzije i vsechny ostatni casti archivu, které si v dané složce sám najde.