hanny 2

Prší u vás a ochladilo se? U nás je 16°C.

Doplňuji:
Hanulko taky topíme!

Nejlepší odpověď
Jikra

Slaný 17:45hod.: 15st./proměnlivo.
Doplňuji:
Já sem zimomřivej dědek tak si taky krapítko přitopím.

Další odpovědi
johana 56

Při dnešním návratu z prodlouženého víkendu se to pěkně střídalo
Žilina 11.30– slunečno,Púchov deštivo,Vsetín pod mrakem,Olomouc 14.1O-liják a směr Šumperk ani kapka,slunečno.

anonym

Meteorolog Pavel hlásí:Na Pelhřimovsku je oblačno,pár kapek,ochladilo se a ze včerejších 19-ti stupňů na dnešních 14.
Doplňuji:
Děvčata,buď jste zimomřivá nebo bydlíte na hradě.:-)

hanulka11

za Prahou na Benešov pršelo kolem 15h a je 15 st. ......byla jsem zatopit- proč mrznout
Doplňuji:
jak byly horka, nechali jsme vyhasnout, ale dneska jsem to zas rozdělala a je to znát.

dědapetr

V Brně pršelo v 14:00 hod,teď je slunečno.15 stupňů.

mosoj

Severní plzeňsko 18:22 – 14oC, 55 % vlhkost, tlak 966 hPa (mb) od včerejška stoupající trend (nadmořská výška 430 m ) sucho jak na Sahaře ještě zde nepršelo. Včera při vyšší teplotě vlhkost vzduchu cca 30% !!!!

Berušinka

Tady na Praze 9 pršelo..ochladilo se … já si myslela, že přijde něco většího teda =D … jinak vzdoušek je moc příjemný a voňavý =)

tom004

Na jihu 12°C,zataženo.