bajasvoza

Přpadám si sama a nic se mi nedaří… udelam krok doprava a hned je to chyba ,at se snazim sebevíc je tech chyb cim dal

Přpadám si sama a nic se mi nedaří… udelam krok doprava a hned je to chyba ,at se snazim sebevíc je tech chyb cim dal vic. Co s tim? :O

Odpovědi
Damiana

Jestli ty nejsi příliš vztahovačná a až přehnaně sebekritická.
Nevtloukali ti doma do hlavy, že jsi průšvihářka, k ničemu a nehemžilo se to kolem tebe vzory dětiček (i sourozenců), kteří všechno umí líp, jsou hezčí a nadanější a určitě to v životě dotáhnou dál? Myslím pochopitelně obrazně. Tyhle problémy, které popisuješ, mají obvykle lidé, kteří jsou až moc upřímní a také ti, kteří si moc nevěří, protože je nikdy nikdo příliš nechválil.
Říkáš – krok doprava a je to chyba – na to jsi přišla sama nebo ti to někdo řekl? Jestli sama, pak je to OK, poučíš se a btw – od toho je levá strana, aby se vyzkoušelo jít příště zase tam. Jestli tě ale neustále někdo buzeruje proto, jaká jsi a co děláš, nezbyde ti nic jiného, než si s ním o tom otevřeně promluvit a dát mu jasně najevo, že nejsi jeho loutka a ať si na léčení svých komplexů najde raději někoho jiného.
Nevěřím tomu, že se ti nedaří VŮBEC nic. To je nemožné. Zamysli se nad tím ještě jednou. 🙂

marci1

Každý má někdy pocit, že se mu nedaří. „Vzmužte se“, začněte se více snažit, aby chyb bylo minimálně a zkuste více myslet pozitivně a na hezké věci. 🙂