Avatar uživatele
ClaudinQaXxX

Prozpěvování ve vaně, sprše…?

zpíváte si? jestli ano-jakou písničku? u mě vede-Buty-letí vrána 😁

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, fablen, anonym před 4612 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Tak to jste na tom jeste hodne dobre. To ja , kdyz uklizim , tak si pobrukuji melodii z Popelky. 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kropitko

Zpívám jedině doma, zavřu okna, čekám až sousedi odejdou do práce a pak to začne,,,to jsou árie,,,pěji jak slavice)po operaci hlasivek)DD,, no a repertoár podle nálady,,od dechovky, po rock,,,

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
arygnoc

nezpívám si.
mám se totiž rád, neriskuji, že když mne někdo uslyší, tak mne přizabije (platí to i pro sebevraždu).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Ano. zpívám si " Kdepak ty ptáčku hnízdo máš"!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Ve sprše si nezpívám, ve vaně spíš, většinou se ale cachtám spolu s dětmi – hlavně s tou menší, takže vládnou melodie typu „Kapitáne, kam s tou lodí…“ případně doma vymyšlené „Cákáníčko, cákáníčko, cákání, špindíry od našich vrátek vyhání…“ – to je pak zlitá celá koupelna.
Když už si jednou za měsíc vlezu do vany sama, často si i zhasnu a jen ležím a užívám si, že nemusím vůbec nic, ani mluvit, že nikdo nemluví na mne, že se nemusím ani dívat – mohla bych si všimnout třeba postříkaného zrcadla…
Když jsem čekala holky, při koupání se jsem bříšku zpívala nejčastěji Červenou řeku – a když se narodily, dokázala tato písnička ztišit jejich pláč 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek