ClaudinQaXxX

Prozpěvování ve vaně, sprše…?

zpíváte si? jestli ano-jakou písničku? u mě vede-Buty-letí vrána 😁

Nejlepší odpověď
anonym

Tak to jste na tom jeste hodne dobre. To ja , kdyz uklizim , tak si pobrukuji melodii z Popelky. 🙂 -iv-

Další odpovědi
kropitko

Zpívám jedině doma, zavřu okna, čekám až sousedi odejdou do práce a pak to začne,,,to jsou árie,,,pěji jak slavice)po operaci hlasivek)DD,, no a repertoár podle nálady,,od dechovky, po rock,,,

arygnoc

nezpívám si.
mám se totiž rád, neriskuji, že když mne někdo uslyší, tak mne přizabije (platí to i pro sebevraždu).

mosoj

Ano. zpívám si " Kdepak ty ptáčku hnízdo máš"!

Deli

Ve sprše si nezpívám, ve vaně spíš, většinou se ale cachtám spolu s dětmi – hlavně s tou menší, takže vládnou melodie typu „Kapitáne, kam s tou lodí…“ případně doma vymyšlené „Cákáníčko, cákáníčko, cákání, špindíry od našich vrátek vyhání…“ – to je pak zlitá celá koupelna.
Když už si jednou za měsíc vlezu do vany sama, často si i zhasnu a jen ležím a užívám si, že nemusím vůbec nic, ani mluvit, že nikdo nemluví na mne, že se nemusím ani dívat – mohla bych si všimnout třeba postříkaného zrcadla…
Když jsem čekala holky, při koupání se jsem bříšku zpívala nejčastěji Červenou řeku – a když se narodily, dokázala tato písnička ztišit jejich pláč 🙂