DusanOrlik

Prožili jste někdy povodeň?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
annas

Ano

V r. 1997 – 1.30 m vody v přízemních místnostech rodinného domu.

V R. 2002 – naětěstí jen zatopený sklep.

Další odpovědi
quentos

Ne

díkybohu se to našemu městu vyhýbá. I kdyby, řeka není velká a nebydlím na jejím břehu

tom004

Ano

Jedna,úplně stačila.

http://img.na­dapenny.com/t20/112­18/nadap075233122­220237.jpg

anonym

Ano

V Praze 2002, naštěstí mimo náš barák, jinak jako vyklízející vloni v Mníšku u Liberce.
Už jsem o tom psal v jedné z předchozích odpovědích.

Michal Kole

Ne

Potok sice máme tak 100 m daleko, je v něm vody tak cca po kolena, možná trochu výš a výška břehu je tak metr.

Ve zprávách už často bylo, že se malý potůček rozvodnil, že se zvedl o 3 metry.

pokazdejinak

Ano

při opravdu velkých deštích nám stoupá spodní voda až do sklepa – naštěstí jen tam…
horní vodu máme daleko, ale při té katastrofě 2002 jsme pomáhali stavět hráze a uklízet potom u známých, kterým se bohužel voda nevyhnula

gnosis

Ne

nikdy jsem ji nezazil „na vlastni kuzi (barak, sklep)“, pribuzni ano. na vlastni oci jsem vodu z koryta videl nekolikrat. priroda se umi predvest.

hanny 2

Ne

Natee

Ne

Přímo ne, ale prarodičům byl takto vytopen dům – v přízemí měli 30 centimetrů vody. Už je to 9 let a pořád mají ve zdech vlhkost. Ne a ne zmizet.

GM

Ano

v r. 1985 po dlouhotrvajících deštích se protrhla hráz rybníka nad naším městem. Stoletá voda, 2.5 m vody v domě.

Syd

Ne