Prožili jste nějak výjimečně včerejší státní svátek?

Slavili jste Václava, nebo to byl jen obyčejnej den jako každej jinej?
Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Emefej

V naší stolní společnosti máme dva Václavy, takže jsme slavili.

Další odpovědi
quentos

Obyčejnej den jako každej jinej… akorát jsem si užil odpoledne a večer o samotě

Luxx

prožila jsem ho v autobusu neb jsem se vracela z Francouzské riviéry

lota

Je to obyčejné pondělí, které se nechodí do práce. Václava bych i slavila, ale nějak nevím, co na něm – to, že ho zabil bratr (http://svatky­.centrum.cz/svat­ky/statni-svatky/den-ceske-statnosti-7/)?

Lamalam

Neslavila jsem Václava, slavili jsme mou babičku Václavu.

GM

Oslavili jsme ho vybíráním brambor, ale Václavy u nás v rodině také máme, jednomu je 63 a druhému 1 rok.