Hufnágl

Prožijeme letošní léto tropické noci?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
jsemjá

Ano

Další odpovědi
Kepler

Ano

Ano, jako téměř každý rok.

Drap

Ano

Ze zkušenosti z let minulých,lze předpokládat že nějaké ano.

Rokio

Ano

Je to velmi pravděpodobné.

xiperio

Ne

Nemáte náhodou tu anketu zavádějící, když tvrdíte, že v anketě, dle vás musí být ještě „jiná odpověď“?

aliendrone

Ano

Já myslím, že už jedna byla asi před 14 dny. Ve 2 ráno 21°C hlásil budík v Malešicích na věžáku vedle ubytovny. ;) :)

Hufnágl

Tak, a jsem zvědav, co s mým dotazem udělají opraváři. Buď to opraví, nebo nechají smazat!

Hufnágl

xiperio
Ta má poznámka u tvé ankety byla pro ty hňupy, kteří se neustále dožadují „jiná“ odpověď. Nic ve zlém, ale těmi kydy docela serou!

Kepler

Dotaz je v pořádku. Existují jen dvě odpovědi: ano, nebo ne. Jen je zbytečné na takovou otázku tvořit anketu.

xiperio

No já jsem v mé předposlední otázce, taky dal jenom"ano či ne" Jelikož jsem usoudil, že ostatní by byly zbytečné. Podívejte se na to prosím. Děkuji

aliendrone

Přesně tak, „jiná odpověď“ se dává tehdy, pokud možnosti odpvědí nejsou vyčerpány. Logika. ;) :D :D

xiperio

Moje řeč.

xiperio

Moje řeč.