misicka2310

Prožezávání zobku

ahojky chtěla bych se zeptat jestly je možné že se mému 4 měsíčnímu synovy prořezávají zoubky přesně má 4 měsíce a 2 týdny a začíná méně jíst no nejí skoro vůbec vypije 30lm a pak za 2 hodky třeba 80ml pořád dělá jako by kousal tak sem mu dala kousátko a kouše napodobuje kousání tot dělá ted od včera pořád pofnukuje a někdy i pláče ale né hodně poradte

Nejlepší odpověď
kropitko

Ano je to možné,zajdi do lékárny,poraď se s lékarnicí,pro­davají se chladící gely,tím mu dásničky pomažeš a on nebude mít takové bolesti…

Další odpovědi
panenka

U každého miminka je to jiné.U mých dcer se zoubky začaly prořezávat kolem pátého měsíce a u syna v 6 měsíci taky jsem jim koupila kousátka dala je na chvíli do mražáku a když jsem jim je dala tak kousali.Doporučila bych ti Misicko koupit si v lékarně gel kterým mu ty zoubky a dásně potřeš aby ho to při prořezávání tolik nebolelo ten gel stojí do 100 kč.Já jsem jim ty zoubky 5 krát denně potírala aby jich tak nebolely a pomohlo jim to.V noci mi krásně spinkali a já byla ráda že mi nebrečí.