Avatar uživatele
misicka2310

Prožezávání zobku

ahojky chtěla bych se zeptat jestly je možné že se mému 4 měsíčnímu synovy prořezávají zoubky přesně má 4 měsíce a 2 týdny a začíná méně jíst no nejí skoro vůbec vypije 30lm a pak za 2 hodky třeba 80ml pořád dělá jako by kousal tak sem mu dala kousátko a kouše napodobuje kousání tot dělá ted od včera pořád pofnukuje a někdy i pláče ale né hodně poradte

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? panenka, annas před 5019 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Ano je to možné,zajdi do lékárny,poraď se s lékarnicí,pro­davají se chladící gely,tím mu dásničky pomažeš a on nebude mít takové bolesti…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

U každého miminka je to jiné.U mých dcer se zoubky začaly prořezávat kolem pátého měsíce a u syna v 6 měsíci taky jsem jim koupila kousátka dala je na chvíli do mražáku a když jsem jim je dala tak kousali.Doporučila bych ti Misicko koupit si v lékarně gel kterým mu ty zoubky a dásně potřeš aby ho to při prořezávání tolik nebolelo ten gel stojí do 100 kč.Já jsem jim ty zoubky 5 krát denně potírala aby jich tak nebolely a pomohlo jim to.V noci mi krásně spinkali a já byla ráda že mi nebrečí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek