Pantata

Provoz autoservisu

Kde sehnat informace k provozování autoservisu-v ulici mezi rodinnýmy domy
Doplňuji:
Špatně jsem otázku položil-jsem v situaci toho souseda.Pan majitel obtěžuje svýmy pravidly protože my jsme mu to přece povolili…

Nejlepší odpověď
Drap

Živnostenský list, nahlásit na OÚ, vyjádření a schválení hygieny a začít
Doplňuji:
Tak snad živnostenský úřad, popřípadě hygiena. Z dotazu neni patrno, co se vám nelíbí.

Další odpovědi
jmhad

Já bych k tomu,co říká DRAP ještě připojil vyjádření majitelů sousedních baráků,protože tam cítím budoucí konflikty.
Doplňuji:
doplnění: Potom jedině porovnat Vámi odsouhlasenou jeho žádost a skutečný stav.Pokud je tam rozdíl- a ten určitě bude-pak řešit postupně přes obec až po soud.Ale k tomu jsou potřebné nějaké podklady.Jako důvod může být třeba : parkování vozidel před servisem v rozporu s obecně závaznou vyhláškou,neza­bezpečení vozidel proti úniku provozních kapalin,nadměrný hluk a možná i to,že dílna byla zřízena v místě,která je podle územního plánu obce jen občanskou zástavbou a v žádosti o souhlas s jejím provozováním nebyly uvedeny všechny skutečnosti, které obtěžují okolí,popř že se změnila skladba okolního obyvatelstva,kterou nyní provoz servisu obtěžuje.Je tam více dětí,starších či nemocných a pod.Prostě jednat.