jantar

Provident po mě chce zaplatit pujčku, ale jsem si vědom, že jsem si jí nebral, smlouvu nemaj, co mám teď dělat?

Nejlepší odpověď
haunted

kdyz oni nemaji smlouvu tak maji smulu ne ? aspon tedy podle me to bych mohl ja rict ze mi dluzite 10 000 Kc a ze je chci okamzite zpatky ( muj nazor )

Další odpovědi
Hykam

Musí nějakým způsobem dokázat, že u vás mají nějakou pohledávku a tím je smlouva. Pokud jí nemají, mají smůlu.

Nebyl by jste první, na koho si prodejci Providentu udělali falešnou smlouvu a vybrali peníze, jednu takovou osobu znám.