Avatar uživatele
anonym

Provedu něco špatného…

…když si dám v tuto dobu k jídlu pečený bůček ve studeném stavu? Pochopitelně s cibulí,hořčicí a chlebem!
Doplňuji:
Tak pozor!!!S nikým se dělit nebudu!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? aramah, GM, Andělé, hanny 2, Damiana, briketka10 před 4418 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Přece ho nenecháš jen tak oschnout v lednici nebo dokonce zkazit!
Potlačovat jakoukoli chuť a touhu, v kteroukoli dobu (pokud člověk není zrovna agresivní psychopat 🙂 je nesmyslné.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dudu

Pěkně tučný bůček má světlou barvu, jde tedy o bílé a tudíž dietní maso. No a druhá, dietní večeře přece nemůže uškodit. S chlebem bych to nepřeháněl.
Doplňuji:
Přece jen jedno malé doporučení – příště ho kupujte v prodejně biopotravin.

Upravil/a: dudu

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Zní to divně,ale vepřové maso je jedno z nejzdravějších­.Asi ne zrovna prorostlý bůček,ale libové domácí vepřové maso je rozhodně zdravější než kuřecí vyhnané v hale s umělým osvětlením a na granulích za několik málo týdnů.A kdybyste viděl tak jako já,podmínky transportu,po­rážkovou linku atd.přešla by vás chuť.Vystresovaná drůbež není rozhodně nic dobrého ke konzumaci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Barbakane, není to otázka vlastního svědomí? Tělo si většinou řekne, co potřebuje. Tvoje si říká v tuhle hodinu o studený bůček. Co myslíš, bude lépe mu vyhovět, nebo ho stresovat tím, že mu tuhle lahůdku nedopřeješ?
To je ale lumpárna odpovídat otázkou, co?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Klidně si to dej,no a uvidíš,jestli máš dobrý trávení!Hlavně bez výčitek,že děláš něco špatného,jinak Ti to nebude chutnat!
Dobrou chuť!
Doplňuji:
Barbakane,teď mně tak napadlo – pozvi toho uraženýho souseda a bude to 1:1!Teda pokud odmítne!

Upravil/a: hanny 2

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Vypadá to že pečený bůček má stále zelenou :D
Dobrou chuť :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

já si taky dám mňamku, ale ne tak extra jako ty, kašičku a dvě pěkně propečené vinné klobásky, raději bych zas uzený ocásek 😁

každý může jíst kdy chce a kdy má chuť

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
darius

To je zločin proti lidskosti! 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

Provokatér!!
Kvôli vám som vstala a skontrolovala chladničku.
Nezobrali ste mi to, vaše šťastie!
Ale nabudúce nestrašte, prosím.

před 4418 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek