Provedu něco špatného…

…když si dám v tuto dobu k jídlu pečený bůček ve studeném stavu? Pochopitelně s cibulí,hořčicí a chlebem!
Doplňuji:
Tak pozor!!!S nikým se dělit nebudu!

Nejlepší odpověď
Damiana

Přece ho nenecháš jen tak oschnout v lednici nebo dokonce zkazit!
Potlačovat jakoukoli chuť a touhu, v kteroukoli dobu (pokud člověk není zrovna agresivní psychopat 🙂 je nesmyslné.

Další odpovědi
dudu

Pěkně tučný bůček má světlou barvu, jde tedy o bílé a tudíž dietní maso. No a druhá, dietní večeře přece nemůže uškodit. S chlebem bych to nepřeháněl.
Doplňuji:
Přece jen jedno malé doporučení – příště ho kupujte v prodejně biopotravin.

anonym

Zní to divně,ale vepřové maso je jedno z nejzdravějších­.Asi ne zrovna prorostlý bůček,ale libové domácí vepřové maso je rozhodně zdravější než kuřecí vyhnané v hale s umělým osvětlením a na granulích za několik málo týdnů.A kdybyste viděl tak jako já,podmínky transportu,po­rážkovou linku atd.přešla by vás chuť.Vystresovaná drůbež není rozhodně nic dobrého ke konzumaci.

anonym

Barbakane, není to otázka vlastního svědomí? Tělo si většinou řekne, co potřebuje. Tvoje si říká v tuhle hodinu o studený bůček. Co myslíš, bude lépe mu vyhovět, nebo ho stresovat tím, že mu tuhle lahůdku nedopřeješ?
To je ale lumpárna odpovídat otázkou, co?

hanny 2

Klidně si to dej,no a uvidíš,jestli máš dobrý trávení!Hlavně bez výčitek,že děláš něco špatného,jinak Ti to nebude chutnat!
Dobrou chuť!
Doplňuji:
Barbakane,teď mně tak napadlo – pozvi toho uraženýho souseda a bude to 1:1!Teda pokud odmítne!

aramah

Vypadá to že pečený bůček má stále zelenou :D
Dobrou chuť :)

briketka10

já si taky dám mňamku, ale ne tak extra jako ty, kašičku a dvě pěkně propečené vinné klobásky, raději bych zas uzený ocásek 😁

každý může jíst kdy chce a kdy má chuť

darius

To je zločin proti lidskosti! 🙂

led

Provokatér!!
Kvôli vám som vstala a skontrolovala chladničku.
Nezobrali ste mi to, vaše šťastie!
Ale nabudúce nestrašte, prosím.