jirka F

Provedli jste někdy něco, o čem jste si mysleli, že to nejde udělat?

Prostě jste si říkali: „To snad nedokážu.“ Nebo: „To nejde udělat…“ atd.

Nejlepší odpověď
Kepler

No, třeba že se dá s motorkou létat. Nutno dodat, že to bylo nedobrovolně.

Další odpovědi
Drap

Kdysi jsem po mnoha marných pokusech zjistil, že rozdělat oheň třením dřev zkrátka nejde. Po několika létech, kdy člověk nabral něco rozumu a nasbíral nějaké zkušenosti se mi to povedlo. Dnes už vím, že je to možné a svým způsobem i relativně možné.

zjentek

Jak tak furt běží čas, tak si spíše často říkám- jak jsem prve tohle vůbec mohl dokázat/udělat? (;

Dochy

Keplerova odpověď mi připomněla, že jsem si kdysi myslel, že postavit motorku na zadní v běžném provozu prakticky nelze a schválně to udělá jen idiot.

jirka F

Kepler: To musel být teda zážitek.😮