Avatar uživatele
GangstaHelper

Provedl jsem něco? :o)

Nebo jsem byl hodný? U všech (tedy i cizích) neuzamčených otázek se mi nad tlačítkem ODPOVĚDĚT objevilo tlačítko UPRAVIT OTÁZKU. To by mi dělalo celkem radost :o). Když ho ale zmáčknu, hodí mě to na hlavní stránku :(

Máte to tam taky?
Doplňuji:
Proboha :D Teď je ještě u každé odpovědi u této mojí otázky tlačítko „nejlepší odpověď“ … Vyzkoušíme?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5136 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

jj je to tam. asi to mají nějaký rozbitý :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

jj, taky mi to tak funguje ;{)= btw to tlačítko „upravit otázku“ taky neexistuje dlouho, to jsem tady ještě neviděl ;{)= asi to ještě nedořešili

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
fortin

Nastražená nová tlačítka mě děsí. Vše se musí vyzkoušet. Když se tohle pěkné tlačítko objevilo u anonymní otázky, pomyslel jsem si že může někdo otázku nějak doplnit – upřesnit. Nejde. No, je to dobré. Unistránka. Ale jsme svědky vývoje tohoto webu. Spousta zdejších otázek jistě jaksi nalákají nové čtenáře aby se zaregistrovali, a tím zas pomohli doplnit naše místa.. Je to moc dobrý počin, něco doplnit, dát nám nástroje. Když jsme „živi palci“, kolikrát bych věděl tu správnou Odpověď na každou otázku.
Pracant na html nešetřil místem a přidal tlačítko
Nejlepší odpověď.
Tímhle můžeme dát odpovědi ten pravý punc: Tohle je ta kvalita, tímto se řiďte.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
odik

asi tady řádí nějací šotci :) … jinak ono tlačítko ‚Upravit otázku‘ tu je dlouho, jen se to někdy jmenovalo ‚opravit‘ a jindy ‚doplnit‘ … každopádně mimo adminů asi nikdo nebude moct upravovat cizí otázky ;)

a magická NEJodpověď je jen u Vámi zadaných otázek … odpovídající získá 4 body (2 palce) a otázka bude zamčena! diskuse zůstává přístupná

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
GangstaHelper

Takže výběrem nejlepší odpovědi otázku mohu uzamknout … no není to vůbec špatný nápad, ale myslím, že je to celkem zbytečné zamykat otázku. Třeba, kdyby měl ještě někdo co dodat.

před 5136 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
odik

od toho tu je diskuse, která funguje i po uzamčení otázky ;)

před 5136 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
GangstaHelper

jenže z diskuze Vám na email upozornění nepríjde.

před 5136 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek