dust8

Provádí se nějaká údržba u sekčních garážových vrat?

Nejlepší odpověď
elkon

To záleží na majiteli. Každá údržba čehokoli, prodlužuje životnost zařízení.

Další odpovědi
aliendrone

Údržba je podle mne nutná prakticky u každého zařízení, dokonce i u mnoha z těch, které jsou deklarovány jako „bezúdržbové“. Obvykle platí > čím lepší údržba, tím lepší provoz i výdrž zařízení. Což ovšem ani zdaleka neznamená, že se údržba musí provádět nebo že se opravdu provádí. ;)

Dnes je mezi ekogreenšmejdy úplný hit „dřu to dokud se to nepodělá/neodepíše v účetnictví a pak se to koupí nové“ (zvláště pokud je na to dotace)! :(

fanuska

Ahoj, nám se třeba u takových garážových dveří rozbil zámek. Bylo to docela nepříjemné, protože to bylo před odjezdem na hory a my máme v garáži většinu vybavení. Naštěstí má manžel známého, který pracuje v této firmě: https://zamecnik-mladaboleslav.cz/. Byl zrovna v práci a tak přijel a garáž nám otevřel! <3

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.