zjentek

Protože prokrastinuju, pustím si film a jelikož sledování filmu je činnost, tak jsem z toho konečně venku?

Vyhlášení války prokrastinaci!

Odpovědi
orestez

Vyhnout se proklamované kras+prokrastinaci, znamená zapomenout na úkoly, co se v dílně, v kuchyni musí. Konečně najít pasivní odpočinek. Relax. Než se v těle aktivního dělbucha vytvoří metastázy. Odpočinek, sledování TV jako pouhý pozorovatel. Ne zápasy Sparta, Baník atd. Pryč s prokrastinací, pryč s činnostmi. Nebudeme plnit ambulance. Ale co, činnosti se věnovat můžeme i při nicnedělání. Častým používáním tlačítek dálkového ovládání, vyhnout se akčním nabídkám. A pivo po ruce.