tvtomasa

Prototype a Kulhánek.

Také vám připadá hra Prototype jako kdyby to udělal Jiří Kulhánek? Mě to tak připadá. Máme tu hlavního hrdinu, který má schopnosti jako radioaktivní superman, spoustu gore a parádní akce. Nepřipadá vám to jako typický Kulhánek? Jsem jediný komu se to zdá?

Ps: Znáte jinou hru ve které má hlavní hrdina schopnosti jako radioaktivní Superman? Můžete uvést nějakou knihu kde se to vyskytuje? ( Kromě Kulhánka). Děkuji.

Odpovědi
AndyT

Tohle mi spíše připadá trochu jako lehké konstatování