afro.minerva

Prototyp ženy.

Nedávno jsem se na jednom nejmenovaném diskusním serveru setkala s názorem, že MISSka je prototypem ženy. Tak nevím, potom mám k onomu prototypu trochu dále. A to jsem matka. Myslíte, že MISSka je opravdu prototypem ženy?

Nejlepší odpověď
Gorouš

Jako Kuchařová nebo další silikonová fifinka? Fakt se bát nemusíte, že missky jsou prototypem. Myslím, že většině lidí se missky stejně nakonec nelíbí a myslí si, že jsou hloupí…

Další odpovědi
Vero

NE! nemají totiž tu nejdůležitější věc a to osobnost! Většinou. A hlavně, na krásu, nemůže existovat prototyp.

AVATAR666

SOUHLASÍM!