louhra

Protialkoholní léčebna Bohnice.Názory.

Rád bych věděl názory na protialkoholní léčebnu Bohnice.Myslím na způsob léčby a na názory pana primáře Nešpora.

Nejlepší odpověď
BENYTA

Znám p.Nešpora jen z TV,ale nemůžu přímo napsat,jak mi připadá,aby mě nežaloval,takže takto – člověk tohoto typu nemůže být úplně normální,při práci,kterou dělá.Naštěstí tento ústav zevnitř neznám,ale myslím,že kdybych byla pacientem,právě pro šéfovu ujetost by to mělo výsledky,že není upjatý a strohý.

Další odpovědi
Miroslavst

Žeby další pacient dr. Nešpora? Přeji příjemný pobyt.

louhra

Před pěti lety jsem to absolvoval.Vůbec mě to neuspokojilo.A­le,s pitím již problémy nemám.