verylka

prošvihnutý termín příjmaček na vš

Prosím nevíte jak je to když se prošvihne termín podádní přihlášek na VŠ? Jde pak ještě přijmout?
Doplňuji:
ještě podotýkám, že uzávěrku přihlášek měli do 20.8 a teď 31.jdou příjmačky. Psala jsem na studijní

Nejlepší odpověď
1popelka1

Bez přihlášky tě přijmout nemůžou, respektive – bez přihlášky tě nemůžou pozvat na přijímačky…
Jedině, že by ještě teď na konci srpna nějaká škola (obor) tuto možnost nabízela – a to zjistíš na stránkách školy.
Doplňuji:
Pochybuji, že ti vyjdou vstříc, ale uvidíš…Snad ti to vyjde ;)

Další odpovědi
Alesh

logický postup:

  1. jedná se o jednu určitou, konkrétní školu
  2. spěchá to

-->
nepíšu, ale zavolám na studijní a informuji se na případné možnosti