Prošvihli jste někdy životní příležitost?

Nejlepší odpověď
Drap

Asi několikrát. Pokaždé člověk nedokáže dost dobře odhadnout, co bude za pár let. Ale nemá smyslu se k tpmu moc vracet a přebyšlet o tom : co by bylo, kdyby............

Další odpovědi
hanny 2

Ani ne,aspoň si na žádnou nevzpomínám.

GM

Asi ano, ale nijak si to neberu, není dobré pozdě honit bycha. Žít se má v přítomnosti, tady a teď.

iceT

Kdysi dávno se mi zdálo že ano,dnes
si tím nejsem tak úplně jistá.

Mucillinka

Ano, prošvihla zrovna včera, kdy umřel člověk se kterým jsem si chtěla ještě něco urovnat, odkládala jsem to pět let, těď je mrtvý.......

lexx

to ano když hned po promoci nenastoupil v jisté velké firmě (v mém oboru) která dosud existuje, prosperuje