Koněv

Prostřelí flobertka plexisklo?

Ahoj, mám problém, v noci přijedou nějací chuligáni na motorkách a flobertkami mi prostřelí okno. Policii jsem to hlásil, ale jenom to zapsali a nic s tím neudělali. Otázka: Když si dám před ty okna plexisklo prostřelí to flobertka?

Nejlepší odpověď
Awe

Flobertka má maximální výkon 7,5J…Tedy i některé vzduchovky jsou silnější.
Přirovnal bych to k normální vzduchovce, takže co neponičí vzduchovka flobertka jen stěží

Další odpovědi
Drap

Běžné plexisklo určitě. Pokud by jsi tam dal plexisklo silné, cca 30 cm, lze předpokládat, že by flobertka neprostřelila.

gecco

Sorry – ale nevymýšlíš si trochu??? Nebo spíš tedy trochu moc???
___

  1. jak víš, že šlo o flobertku???
  2. policajti s tím nic nedělali???

😁
____________
Asi tak – flobertka má úsťovou energii do 7,5 J – a vzduchovka do 16 J (prodejná bez ZP)…
Takže flobertka má ani ne poloviční energii projektilu vůči vzduchovce…!!!
___
Takže by mne docela zajímao, jaká skla máš v oknech…
😁

lexx

myslíš malorážka s dlouhým laufem? jak papír…

Lamalam

Flobertka? Ani náhodou. Malorážka? Zcela spolehlivě.

gecco

Drape – neblbni – běžná, pro krátké kulové zbraně neprůstřelná, ´skla´ ani zdaleka nemají tloušťku 30 cm…
😉